Jorge Fireworks

Historia Jorge rozpoczęła się w 1990 r. kiedy bracia Mariusz i Jacek Dudkowiak powołali do życia firmę Jorge zajmującą się handlem fajerwerkami. Dzisiaj eksportujemy nasze fajerwerki do większości krajów europejskich, a nasza marka kojarzy się z najwyższą jakością i solidnością.

Poznaj naszą historię, przewiń w prawo

Zapewniamy emocje
w wyjątkowych chwilach

W 2020 roku obchodziliśmy 30. lecie naszej firmy. Lata doświadczeń uczyniły z Jorge Fireworks lidera na europejskim rynku pirotechniki amatorskiej i profesjonalnej...

Andreas Gargalis

Prezes Jorge Fireworks

W Jorge Fireworks stawiamy na trzy wartości

Jakość, Efekt, Bezpieczeństwo

Najwyższa jakość naszych fajerwerków połączona z różnorodnością oraz wyjątkowością ich efektów to gwarancja zawsze udanych pokazów oraz hucznych przyjęć okolicznościowych i imprez. Bezpieczeństwo produktów osiągnęliśmy dzięki spełnieniu rygorystycznych norm, posiadanym certyfikatom oraz przeprowadzanym regularnym testom i badaniom.

Oto, co nas wyróżnia

Dlaczego Jorge?
To proste, sprawdź nasze atuty.

Tylko Jorge Fireworks kompleksowo łączy szeroką dostępność najlepszych produktów z wysokiej jakości obsługą Klienta, szybką dostawą oraz bezpiecznym transportem.

30

30 lat na rynku

bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami


Mamy 2000+
produktów w ofercie

Różnorodność naszych produktów to pełna oferta dla profesjonalistów, jak i największy wybór fajerwerków amatorskich oferowanych na rynku w Polsce i Europie.

największe w Polsce powierzchnie magazynowe

jakość produktów

posiadamy własny transport

fajerwerki dla amatorów
i profesjonalistów

jakość obsługi klientów

szybka dostawa produktów

własna fabryka zlokalizowana w Chinach

Jesteśmy
na wielu rynkach

Od Skandynawii po słoneczną Italię i od Hiszpanii
aż po daleki Kazachstan. Wszędzie tam są nasze
fajerwerki. Sprawdź nas!

 • 75
  Obsługiwanych rynków
 • 5
  Pięć biur
  sprzedaży

Jorge Fireworks

Posiadamy największą w Polsce i jedną z największych w Europie powierzchnię magazynową przeznaczoną do przechowywania pirotechniki. Dzięki temu możemy zagwarantować szybkie dostawy produktów praktycznie do każdego miejsca w Europie...

Dogodna lokalizacja przedsiębiorstwa tuż przy granicy polsko-niemieckiej oraz przy głównych szlakach komunikacyjnych regionu: autostradzie A2 oraz drodze ekspresowej S3 oraz własna flota samochodów ciężarowych umożliwia błyskawiczną i bezpieczną dostawę towarów do Klientów.

Dzisiaj, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju oraz analizie potrzeb klientów, jesteśmy ekspertem na rynku fajerwerkowym w Europie. Załogę naszej firmy tworzą pracownicy o różnych specjalizacjach i umiejętnościach, dzięki czemu możemy zaoferować profesjonalną obsługę i doradztwo.

Cenimy wspaniałą atmosferę, nie tylko w pracy.

Przez wiele lat naszej działalności zbudowaliśmy zgrany zespól, na każdym etapie działalności naszej firmy. Zobacz co u nas w naszych kanałach social media.

  fb3.jpg
 • 4130fb2.jpg
 • fb1.jpg
 • fb4.jpg

Pobierz katalog
fajerwerków

Katalog w przygotowaniu - już wkrótce!

Pobierz katalog produktów

Masz pytania?
Napisz do nas

Zostaw email poniżej. Chętnie pomożemy.

Zadbaj o oprawę
wyjątkowych chwil

Szczególne wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Zadbamy o wrażenia Waszych gości, aby najważniejsze chwile stały się niepowtarzalne

Zobacz więcej

Czekamy na Twój kontakt

Jorge Fireworks Sp. z o.o.

Zadzwoń do nas

+48 68327 80 73

Spotkajmy się

ul. Zielonogórska 47
66-016 Czerwieńsk

Napisz do nas

Pytania i zamówienia
hurtownia@jorge.com.pl